373-E07-20-18-5301 Цифровий моторний підйомник від Baelz
Отримати пропозицію
Стан: новий (не використовувався)
Ціна:На запит
Доставка:Під замовлення
qr_code
Про 373-E07-20-18-5301
Чому обирають ТОВ "ОДЕСА ТЕХНІК"?
Відмова від відповідальності
Поширені запитання
Яка ціна 373-E07-20-18-5301?
Хто є офіційним дистриб'ютором або продавцем Baelz в Україні?
Продукт ЦІНА ЗА ОДИНИЦЮ Доставка
Показати більше
Характеристики
Виробник Baelz
Країна
Внутрішній код 4426261
Користувацький код 84834090
технічна специфікація
2000 Н; 18 мм/хв.; 230 В, 50/60 Гц 373-Е07-20-18-С21-МФ-ФГ5К-7020-230 1 штука 988,98 988,98 Самоадаптація 1 вхідний сигнал: 0/2... 10 В або 0/4... 20 мА Статус поставки: 0... 10 В 2 вихідні сигнали: вихід 1:0... 10 В і вихід 2:0... 20 мА або вихід 1:2... 10 В і вихід 2:4... 20 мА Стан поставки: 0... 10 В і 0... 20 мА 1 цифровий вхід вільно регулюється за допомогою програмного забезпечення 2 реле вільно регульовані за допомогою DIP-перемикача Допоміжні комутаційні контакти 12... 250 В змінного струму Інтерфейс: РС 485 Модбус RTU 1 багатокотушковий потенціометр 5 кОм включаючи приводну стійку та муфту (S21) для регулюючих клапанів діаметром шпинделя 10 мм IP 42; хід макс. 22 мм 230 В, 50/60 Гц