Elcos ПУЛЬТИ УПРАВЛІННЯ ДЛЯ АВТОМАТИЧНОГО ЗАПУСКУ ЗРОШУВАЛЬНОГО МОТОРНОГО НАСОСА Україна

Enapart закуповує продукцію за допомогою своїх партнерських офісів, які розташовані в 14 країнах світу, і намагається запропонувати Вам найкращу ціну на запчастини, як місцевий торговий посередник. Ми будемо раді надіслати коммерційну пропозицію, якщо Ви заповните контактну форму нижче або надішлете нам електронний лист зі своїм запитом.

page

ЦЕМ-117

Новий блок управління, встановлений впритул для автоматичного запуску мотопомпи дистанційним контактом. Поставляється з усіма можливими цифровими приладами та сигналізаціями на РК-дисплеї для дизельного двигуна та зрошувального насоса. Надається функції кнопки вибору і кнопки ручного запуску і зупинки. Він постачається в комплекті з електронним щупом для насоса.


ЦЕМ-217

Новий блок управління з встановленим на ньому контролером CEM-117. Підходить для монтажу безпосередньо на мотопомпу. Він постачається як з електронним щупом для насоса, так і з проводкою, щоб його можна було легко підключити. Він здійснює автоматичний запуск мотопомпи дистанційним контактом. Поставляється з усіма можливими цифровими приладами та сигналізаціями на РК-дисплеї для дизельного двигуна та зрошувального насоса. Надається функції кнопки вибору і кнопки ручного запуску і зупинки.

CEM-117-00242299

CEM-217 12V-00211112

CEM-217 24V-00211113